Oddaj urządzenie do naprawy osobiście

WAŻNE! PUNKT SERWISOWY CTDI PRZY UL LOGISTYCZNEJ (CZYLI PUNKT OSOBISTEGO ODDANIA URZADZENIA DO NAPRAWY) ORAZ PUNKTY SERWISOWE SAMSUNG BRAND STORE WZNOWIŁY PRACĘ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z ICH USŁUG. 

Gdzie oddać urządzenie do naprawy?
Zapraszamy do obejrzenia filmu Gdzie oddać urządzenie do naprawy

Klientów indywidualnych zachęcamy do oddawania urządzeń do naprawy w najbliższym Punkcie Obsługi u swojego Operatora lub w Sklepie, w którym urządzenie zostało kupione. Dzięki temu można uzyskać pomoc blisko miejsca zamieszkania.

Pracownicy:
  • pomogą w poprawnym wypełnieniu formularza zgłoszenia naprawy i załatwieniu formalności,
  • potwierdzą stan urządzenia w memencie przyjęcia do naprawy,
  • przekażą urządzenie do właściwego autoryzowanego serwisu (Klient nie zostanie obciążony kosztami pomyłkowej wysyłki).

Można również skorzystać z następujących opcji:
 
  • Przyniesienie sprzętu do naprawy do Punktu Serwisowego CTDI    

Punkt Serwisowy CTDI, to miejsce, w którym można osobiście oddać do naprawy i odebrać swój telefon, jeśli świadczymy usługi serwisowe dla jego Producenta w Polsce. Oddając sprzęt osobiście w Punkcie Serwisowym można pokazać nam, na czym polega usterka i liczyć na szybszą obsługę.

Telefony do naprawy przyjmujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:00 – 16:00.

Adres Punktu Przyjęć:


CTDI Poland Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 7 
​05-090 Sękocin Stary

Obsługiwane marki: HTC, Lenovo (tablety, laptopy), Microsoft (wyłącznienaprawy odpłatne),  Nokia, Samsung, Wiko, ZTE z sieci Orange, Play, Plus, T-mobile. Prosimy o zapoznanie się z listą obsługiwanych urządzeń, która znajduje się tutaj.

W przypadku pytań, dotyczących obsługi w Punkcie Serwisowym CTDI, zapraszamy do kontaktu przez naszą infolinię  +48 22 703 41 00 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30) lub za pośrednictwem profilu CTDI na Facebooku
 
  • Oddanie urządzenia Samsung do naprawy w jednym z prowadzonych przez CTDI punktów serwisowych  Samsung Brand Store w wybranych miastach Polski (patrz mapa poniżej).

Uzytkowników marki Samsung, mieszkających w dużych miastach (m.in. Warszawie, Łodzi, Poznianu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku) zapraszamy do oddawania urządzeń do naprawy w punktach Care Premium Service - Samsung Brand Store.

WAŻNE! POMIMO ZAMKNIĘCIA GALERII HANDLOWYCH WYBRANE PUNKTY BRAND STORE SĄ CZYNNE. ZOBACZ KTÓRE.


Naprawy wykonywane są na miejscu (do poziomu wymiany płyty głównej w urządzeniu). Klienci mają możliwość bezpośredniego kontaktu z technikiem. Punkty zlokalizowane są w Centrach Handlowych i są otwarte w dogodnych godzinach. Adresy i godziny otwarcia punktów można znaleść na zamieszczonej na dole strony mapie.

WAŻNE -Punkty obsługują wyłącznie urządzenia marki Samsung.
 
  • Przyniesienie sprzętu do naprawy do Orange Smart Store Sezam
 
W punkcie obsługiwane są następujące marki: HTC, Lenovo (laptopy, tablety), Microsoft (wyłącznie naprawy odpłatne), Nokia HMD, Samsung,  Apple (z sieci Orange i Play).
Punkt jest dostępny dla wszystkich użytkowników tych marek – nie tylko dla Klientów Orange 

Telefony do naprawy przyjmujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 10 – 18. 
            
Adres Orange Smart Store Sezam:
u. Marszałkowska 126/134 w Warszawie.
 
  • Oddanie sprzętu do naprawy w jednym z Autoryzowanych Punktów Serwisowych (APS), współpracującym z CTDI na terenie Polski

W przypadku urządzeń Samsung można skorzystać również z sieci współpracujących z nami Autoryzowanych Punktów Serwisowych w największych miastach Polski.

Punkt zapewnia wykwalifikowaną obsługę i doradztwo blisko miejsca zamieszkania Klienta i decyduje czy konieczna jest wysyłka sprzętu do serwisu centralnego. Przy naprawach, które zostaną wykonane w Punkcie, Klienci zyskują na czasie (nie będzie konieczny transport do Centrum Serwisowego).
 
Aby wyszukać Autoryzowany Punkt Serwisowy kliknij w miasto na mapie po lewej stronie.

WAŻNE! Prosimy o zwrócenie uwagi na to, że punkty serwisowe zlokalizowane w Centrach Handlowych pracują tylko kiedy CH jest czynne - nie są czynne w niedziele niehandlowe. 


 
Naprawa telefonów komórkowych
Naprawa telefonów komórkowych
Naprawa telefonów komórkowych