Zgłoszenie naprawy online


Urządzenia można zgłaszać do naprawy przez naszą stronę www. Dane wpisane na stronie skopiują się bezpośrednio do naszego systemu. Zgłoszenie zakończy się automatycznym zamówieniem kuriera.


Kliknij i zgłoś urządzenie do naprawy.


Prosimy o uważne wypełnienie wszystkich pól formularza - niezgodność wpisanych danych ze stanem faktycznym spowoduje wydłużenie procesu obsługi. 

Formularz powiazany jest z naszym systemem informatycznym. Aktualizacje systemu mogą powodować jego czasową niedostępność. Gdyby wystąpiły problemy z wysłaniem formularza, prosimy o ponowne wypełnienie formularza po jakimś czasie (np. za godzinę). Wcześniej zalecamy wyczyszczenie plików cookie z przegladarki.

Jeśli system odpowiada, że taki adres e-mail jest już zarejestrowany, a nie doszła wiadomość umożliwiająca pierwsze zalogownaie się do systemu, prosimy o skorzystanie z opcji "zapomnialem hasło". 
 
W przypadku powtarzającego się braku możliwości wypełnienia formularza online, prosimy o zgłoszenie usterki przez FORMULARZ. Mamy nadzieję, że udostępnione narzędzie pomoże naszym Klientom w łatwym zgłoszeniu urządzenia do naprawy.