Porady techniczne

CTDI nie prowadzi infolinii technicznej dla Klientów.


W sprawach dotyczących porad technicznych, prosimy o kontakt z infoliniami Producentów:

  • Apple -  00 800 44 11 875
  • HTC –  800 70 26 80
  • Huawei – 800 811 110
  • Lenovo – +48 22 295 49 50
  • Motorola – +48 223 070 360
  • Samsung – 801 801 881
Nokia nie prowadzi infolinii, prosimy o kontakt poprzez stronę www.nokia.com/mobile-support (e-mail lub czat z konsultantem) lub poprzez media społecznościowe Facebook, Twitter. Kontakt możliwy jest również z poziomu telefonu poprzez aplikację Nokia mobile support (pobieraną ze sklepu Play).

Pozostali Producenci nie prowadzą infolinii technicznej - prosimy o kontakt z nimi przez formularze dostępne na stronach internetowych tych Producentów.

Klientów Orange zachęcamy do skorzystania ze strony Samnaprawiam.orange.pl, na której można znaleźć porady na temat tego, jak samodzielnie naprawić proste usterki.
Zapraszamy również do subskrypcji naszego profilu na Facebooku oraz kanału YouTube - w tych miejscah można znaleźć aktualne informacje oraz porady techniczne dotyczące obsługiwanych przez nas urządzeń.


WAŻNE!  Nie prowadzimy diagnozy urządzeń na podstawie objawów opisanych przez Klienta – jeśli urządzenie nie działa prawidłowo, prosimy o przekazanie go do naprawy. Zobacz jak zgłosić urządzenie do naprawy.
 
Przypominamy, że część usterek może nie wynikać z wady technicznej urządzenia. Prosimy o zapoznanie się z najczęstszymi problemami z urządzeniami, nie wynikającymi z ich wad technicznych.