Ostatnie aktualności

Nowa lokalizacja Punktu Przyjęć

poniedziałek, 29 kwietnia 2019

Szanowni Klienci 
 

Punkt Przyjęć został przeniesiony do nowej lokalizacji w Sękocinie Starym przy ul. Logistycznej 7. Prosimy o zgłaszanie się pod nasz nowy adres. 

 

Do Punktu Przyjęć przy Logistycznej można dojechać autobusami  702, 721, 728 – od strony Warszawy - do przystanku Stary Sękocin 02; od strony Magdalenki - do przystanku Sękocin Stary 01 (po przeciwnej stronie Al. Krakowskiej – trzeba przejść przez kładkę). Dojście do budynku zajmuje 7-8 minut. 

 

Samochodem Al. Krakowską należy jechać w kierunku Sękocina do 1 ronda. Zjazd 1 zjazd na Sękocin Stary i Wolicę, wjeżdżamy na 2 rondo i zjeżdżamy 1 możliwym zjazdem – trzeba kierować się pomiędzy budynki Panattoni. W razie problemów ze znalezieniem adresu należy się kierować na Hotel Groman. 
Location of the office

Wejście do Punktu Przyjęć urządzeń do naprawy znajduje się na prawo od głównego wejścia do budynku. 

Location of the office

Tych z Państwa, którzy przyjechali samochodem, prosimy  o  wjechanie Bramą 2 (trzeba pobrać bilet i przy wyjeździe oddać go ochronie),  objechanie budynku i zaparkowanie na miejscach dla Gości. Pracujemy nad ułatwieniem dojazdu do Punktu, przepraszamy za chwilowe niedogodności. 
 

Pieszych prosimy o wchodzenie Bramą 1 i kierowanie się bezpośrednio do Punktu Przyjęć. 

 

Jednocześnie przypominamy, że urządzenia HTC, Huawei, Lenovo, Microsoft, Motorola, Nokia HMD, Samsung  Apple (z sieci Orange i Play) można oddać do naprawy również w strefie napraw Orange Smart Store Sezam przy ul. Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie (w punkcie można oddać do naprawy urządzenia pochodzące od wszystkich operatorów oraz z wolnej sprzedaży, pochodzące z Polski lub UE – zasady obsługi poszczególnych marek sa opisane na naszej stronie www.ctdi.pl). 

 

Przepraszamy za utrudnienia związane z przeprowadzką i zapraszamy do korzystania naszych usług. 

 

Dział Obsługi Klienta, CTDI Poland