Cennik i gwarancja naprawy odpłatnej


Usługi odpłatne - najważniejsze informacje:
Przed odesłaniem urządzenia do naprawy odpłatnej prosimy o zapoznanie się z Regulaminem napraw odpłatnych
Na usługi odpłatne udzielamy 90. dniowej gwarancji.
 
Skorzystaj z kalkulatora napraw wybranych urządzeń:
Marka urządzenia
Model urządzenia
Rodzaj usługi

Wynik brutto PLN:


Niniejszy kalkulator służy do określenia orientacyjnej kwoty brutto za naprawę, nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa.
 
WAŻNE! W punkcie wymiana obudowy podajemy orientacyjny koszt odnowy obudowy. W przypadku smartfonów, w których obudowa jest zintegrowana z ekranem dotykowym lub całym wyświetlaczem, cena zawiera również koszt wymiany tego elementu – dlatego może być wysoka. Nie jest to błąd kalkulatora.
 
Z uwagi na fakt, że każdy przypadek jest indywidualny rzeczywisty koszt naprawy zależy od diagnozy technicznej wykonanej już na miejscu w serwisie.
W przypadku obsługi przez Autoryzowane Punkty Serwisowe (APS'y), współpracujące z CTDI w największych miastach Polski, podane ceny mogą zostać powiększone o koszty operacyjne Punktu. APS'y są samodzielnymi jednostkami biznesowymi i CTDI nie wpływa na ich politykę cenową.
 
Orientacyjny cennik napraw odpłatnych:
Poniższe ceny dotyczą wybranych usług naprawy odpłatnej dla Klientów indywidualnych.

WAŻNE! Poniższy cennik nie dotyczy urządzeń marki HTC. W przypadku tego Producenta ceny są  kalkulowane indywidualnie na podstawie tabeli Producenta. Poniższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

USŁUGACENA BRUTTO
TELEFONY / TABLETY SAMSUNG 
Ekspertyza\ diagnoza naprawy odpłatnej - w przypadku braku zgody Klienta na koszty pełnej naprawy42
Usługa serwisowa (bez części)70
Transport (w jedną stronę, kurierem)   18,45
LAPTOPY SAMSUNG / TABLETY LENOVO 
Wymiana oprogramowania 123
Ekspertyza\ diagnoza naprawy odpłatnej - w przypadku braku zgody Klienta na koszty pełnej naprawy61,50
Usługa serwisowa 135,30
Transport (w jedną stronę, kurierem)   18,45
USŁUGI DODATKOWE 
Transport przesyłek omyłkowo wysłanych do CTDI (np. urządzeń Producentów, których nie obsługujemy) - w obie strony44,28
Ostateczna kalkulacja kosztu naprawy jest możliwa po zdiagnozowaniu urządzenia w serwisie (uszkodzone mogą być również inne części, nie tylko część, o którą pyta Klient). CTDI przedstawi Klientowi kosztorys. W przypadku przesłania urządzenia do diagnozy i braku zgody na wykonanie naprawy, Klient zostanie obciążony kosztami diagnozy oraz transportu (nie dotyczy to urządzeń, których okres gwarancji jeszcze nie upłynął i zostały zgłoszone do naprawy gwarancyjnej - w takim przypadku transport i ekspertyza są bezpłatne, chyba że Klient przesyła urządzenie wielokrotnie, bez wcześniejszego kontaktu z serwisem w celu upewnienia się czy jest to konieczne).