CTDI - dobry pracodawca

CTDI - stabilna, międzynarodowa firma

   
Jesteśmy polskim oddziałem CTDI – globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego.

CTDI posiada 93 oddziały w 27 krajach na wszystkich kontynentach i zatrudnia 14 000 pracowników. Polski oddział dołączył do CTDI w kwietniu 2016 roku, kiedy CTDI odkupiło od naszego wcześniejszego właściciela (Regenersis PLC)  biznes dotyczący napraw urządzeń dla rynku mobilnego.  Jednak nasza historia rozpoczęła się znacznie wcześniej – w maju 2000 roku, kiedy w Polsce otwarte zostało pierwsze centrum serwisowe dla Nokii.

Głównym obszarem naszej działalności jest serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, największych światowych Producentów takich jak HTC, Huawei, Microsoft, Motorola, Nokia, Lenovo i Samsung. W Polsce zatrudniamy około 800 osób.    
                                                        

Co oferujemy?  


Przyjazne i ciekawe środowisko pracy


Zapewniamy naszym Pracownikom dobre warunki pracy i płacy, adekwatne do poziomu wiedzy i umiejętności. Do każdego Pracownika podchodzimy z szacunkiem i zrozumieniem. Praca w CTDI daje możliwość dostępu do zaawansowanej wiedzy technicznej oraz pracy na najnowocześniejszym sprzęcie z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.  

Szkolenia i rozwój zawodowy


Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest istotną częścią strategii personalnej CTDI. Każdy nowozatrudniony Pracownik, w ramach Akademii CTDI, otrzymuje pakiet szkoleń, zapewniających efektywne wdrożenie do wykonywania obowiązków. Pracownicy regularnie podwyższają swoje umiejętności przez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Międzynarodowe środowisko.


Osoby ceniące możliwość pracy w międzynaodowym środowisku, znajdą u nas ciekawe środowisko pracy. Zatrudniamy nie tylko osoby z Polski, ale również z innych krajów, twórząc międzynarodowe zespoły, pozwalające na wymianę dościwadczeń i aktywne korzystanie z języka angielskiego. Najlepsi Pracownicy mogą zdobyć doświadczenie międzynarodowe w zagranicznych oddziałach naszej firmy, między innymi w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Zespoły z Polski uczestniczą w procesach wsparcia nowo otwartych oddziałów oraz w różnego rodzaju projektach wdrożeniowych na rynkach zagranicznych.

Możliwość awansu


Kładziemy nacisk na odkrywanie talentów wśród naszej kadry i staramy się zapewniać ścieżkę rozwoju naszym Pracownikom. Wielu naszych Kierowników czy Specjalistów  stawiało swoje pierwsze kroki w organizacji jako Operatorzy czy Technicy.  

Bogaty pakiet świadczeń pracowniczych


Nasi Pracownicy mogą korzystać z szeregu benefitów, dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej w renomowanych placówkach, program Benefit Systems (zajęcia rekreacyjno-sportowe i kulturalno-rozrywkowe),  premie edukacyjne, dofinansowanie wypoczynku i pożyczki pracownicze. Pracownicy CTDI biorą też udział w różnorodnych programach motywacyjnych, konkursach i firmowych imprezach integracyjnych. Pracownicy z zagranicy mogą liczyć na nasza pomoc związaną z załatwieniem formalności dotyczących przyjazdu do Polski.